آیا تنها هشت مارچ را گرامی داشت

نویسنده: عبدالله کُلَنگاري

۸ مارچ را روز جهانی زن نام گزاشته اند
و زیر عنوان حقوق مساوی ، عدالت برای زنان ، دیگر بس است ، زن میتواند و غیره … شعار سر میدهند و کنفرانس دایر میکنند ‌.
با استفاده از این روز ، دشمنان عزت ، عفت و آبروی ما میخواهند زنان عفیف و پاکدامن را به نحوی در مخالفت با شعائر اسلامی قرار داده ، حجاب را زندان و حیاء را ترس نزد شان جلوه دهند .

خواهران مسلمانم !
شما بدانید که بهترین و عالیترین حقوق برای یک زن در اسلام وجود دارد نه در هیچ دین و قانون دیگری ، این اسلام است که زن را منحیث یک انسان با ویژه گی های خوب آن به جهانیان معرفی نمود .

این اسلام است که از زنده به گور ساختن دختران منع فرمود و پیامبر اسلام به والدین که لا اقل دو دختر را تربیت سالم و به ازدواج می رساند بشارت بهشت داده است .

جایگاه والای زن در اسلام از آیه های قرآن ثابت است ، در قرآن عظیم الشان یک سوره بنام ( سورة النساء) وجود دارد ، احادیث گهربار رسول مقبول ما به مقام و مرتبه زن صراحت دارد و حتی که خود پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم، پدر چهار دختر بود و سلسله نسبت مطهر شان از دخترانش ادامه یافت .

آیا میدانید!
همانهایی که شعار 8 مارچ را سر میدهند بزرگترین دشمن زن هستند ، از زن در اعلانات تجارتی شان استفاده می نمایند ، تصاویر زن را در روی بوتل های شامپو ، صابون و حتی چیز های ادنا تر از آن دیزائن نموده از زن در پذیرایی از مهمانان هوتل ، خدمه طیاره های مسافر بری استفاده میکنند .

#به_هشت_مارچ_نه_میگویم

اړوند مطالب

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Close