ذلتی که باید اشک در پی داشته باشد!

نوشتۀ: انجنیر محمد نذیر تنویر، هالند

بمناسبت آغاز فرار روسیه از سوریه (Russian escape from Syria)

در نخستین پیام، آقای پوتین خواست تا فرار نیروهایش از کشور شام را توجیه نماید.

او گفت: «ماموریت تعیین شده برای وزارت دفاع و نیروهای مسلح را در کل، محقق شده می دانم و ما به اهداف خود رسیدیم»!

بلی! ذلتی که باید اشک در پی داشته باشد!

هنوز شروع کار و آغاز این ذلت است!

مداری های غرب، سکوت اختیار نکرده و این اقدام پوتین را تحسین نمودند؛

در قدیم گفته بودند: «تگ و تگمار!»

بدون شک، وقایع دوران ذلت شوروی در حال تجلی ست!

بنده قبلاٌ در مقاله ای زیر عنوان « پایان درامه داعش در حمله  روسیه!» نوشته بودم:

{درامه داعیش بلآخره بعد از انواع شعبده بازی، در روز چهارشنبه 30 سپتامبر 2015 پایان یافت. دیگر برای اهل خرد جای شک و تردید باقی نماند که «جهان کفر» در یک ائتلاف نامتجانس، در برابر اسلام، صف آرایی نموده اند.

نقاب از چهره کمونیزم نیز فرو ریخت!

نقابی که بعد از فروپاشی شوروی متوفی، زیر نام اصلاحات و دمکراسی شکل یافته بود. قاتلان حرفه یی که در یک کشور کوچک 20 میلیونی افغانستان، بیش از سه میلیون باشندگان اش را نابود و معلول ساختند، باردیگر با پُر رویی و دیده درایی، دوباره در صحنه حضور یافتند.

حرف های پشت پرده پوتین و اوباما، دیگر پوشیده نماند. آنچه را که غرب تاحال در لفافه بیان می داشت؛ همتای روسی اش، بی پرده بیان داشت.

سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در نشست مطبوعاتی دوم اکتوبر2016، در برابر پرسش «جمیز بیس» خبرنگار «الجزیره انگلیسی» با تکبر و پُررویی و بدون لفافه بیان می دارد:

«جنگ ما تنها با داعش نیست! بلکه با تمام تروریست هایست که در برابر رژیم اسد می جنگند!»}

بلی! سیاست «پاس سیاسی» ادامه دارد و یک ناتک (روسیه) به ناتک دیگر (غرب) پاس می دهد!

بلی! یک ابرجناور به ابرجناور دیگر، کشورهای مظلوم را پاس داده و در عین زمان، جنایات جدیدی را خلق می نمایند تا پوششی از برای جنایات قبلی شان گردد. نه تنها پوشش، بلکه جنایات قبلی شان را با این روش، پاک گردانند.

آنها نمی گذارند تا اعوام را، که از دنباله روان همیشکی شان هستند، از دست دهند، که علت خلق کردن درامه ها و بوجود آوردن سناریو های تازه از همینجا نشأت می یابد.

مجاهدین ما درین سناریو ها شکست خوردند! شیطان بزرگ (انگلیس)، یک عده ی را اجیر و بنده ی دالر گشتاندند، و عده ی دیگری را با وحشت «بدون مرز»، در دشتهای لیلی و قلعه جنگی و… به شهادت رسانیدند. به آن نیز بسنده نکرده، عده ی را که از کوره های آزمایش الهی کامیاب به در آمدند، توسط رسانه های همگانی «داخلی و بین المللی»، متحجر و تروریست معرفی داشتند و به اجیر ساختن مجاهدین راستین، زیر نام «مردم سالاری» و انتخابات، ادامه می دهند!

اما شما ای دلیران شام!

امیداوریم ازین کوره های آزمایش الهی کامیاب بدرآید، و همدیگر را با هر سلیقه و روشی که دارید، درآغوش اخوت و برادری گرفته؛ مقدمات حقانیت گفتار سرور ما محمد صلی الله علیه وسلم در جهانی شدن اسلام از سرزمین شام را، سرعت بخشند. ان شاء الله

اړوند مطالب

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Close