شامگاه کابل، وقوع حادثه یی در محفل میلاد.. خفتن لوگر، وحشت و بمبارد!

محمد نعیم حماد

جرم قتل عام اینها چیست؟

به کدام دري سر بزنیم و بگویم که این میت(جنازه) را شما می شناسید؟

تا به کی قافله علما و اکابر امت شکار اهداف  شوم یهود ونصارا  شود؟

آیا ما مسلمانان افغانستان حق اسقلالیت نظام اسلامی را نداریم؟

جرم و سزا ما مسلمانان این است که به حق پیوسته ایم و از علما و فقها دین پشتیبانی کرده،  و احکامات اللهﷻ و محبوب آن حضرت محمدﷺ را رسم زنده گی خود قرار داده یم و بس!.

در حادثه خونین شامگاه روز گذشته در هوتل اورانوس به مناسب میلاد النبی که برگزار شده بود، واقعه یی که خامه قلم از یاد آن اشک می ریزد و از وهم آن می لرزد.

علما، حفاظ و محبین واقعی رسول اللهﷺ غرق خون شدند، و همچو گل نو رس بهاری از دست طوفان سرکش پرپر شدند.

وسیله که آنها را تا بدانجا کشیده بود، فقط عشق و محبت سرورکائنات محمد رسول اللهﷺ بود.

چه خبر! که همچو پروانه می سوزند و پارچه پارچه می شوند.

دشمنان اسلام همه روزه می کوشند تا به نوع از انواع مسایل جزئی اختلافی را دامن بزنند، و در میان مسلمانان تفرقه و اختلافات را بر پا کنند و سرانجام کار وحشت و بربادیست.

 در دید دشمنان سگ صفت اسلام و مسلمانان هیچ گاهی تجمع امت محمدیﷺ قابل خوشی نیست، بلکه به خشم آنها این محافل می افزاید.

کفار همیش در پی از بین بردن چراغ جامعه اسلامیست، (به شهادت رساندن علما وحافظان) استند، تا نور که اللهﷻ انعام کرده آن را خاموش کنند، و با استفاده از این تاریکی خود را به  اهداف شوم که دارند (تطبیق همان قوانین کفری)برسانند .

در این شب و روز حملات سنگین و مرگ بار وحشی صفتان  بر پیکر، و مقدسات اسلام به اوج خود رسیده، و امت اسلامی در صحرای سکوت ایستاده اند و یک عده یی در مقابل آنها جهاد مسلاحانه را قد عَلَم کرده و می کنند.

 بعد از حادثه یی در محفل میلاد متصلاً نیروهای حیوان صفت آمریکایی و همکاران وی چاپه بر منازل مردم عوام در ولایت لوگر ولسوالی محمد آغه قریه یی آب بازک زدند که به شمول اطفال و زنان دها شهید برجا گذاشت.

یگانه عامل که آزادی و استقلالیت اسلامی را از ما صلب کرده، وجود نیروهای سگ صفت پیمان ناتوست، که سبب ایجاد چنین وقایع دلخراش    در کشور ما، افغانستان است.

اړوند مطالب

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Close