مافیای «حقوق زن» افغان!

نوشتۀ: انجنیر محمد نذیر تنویر

به مناسبت هشتم مارچ، روز جهانی زن

شرح عنوان؛ یعنی مافیای «حقوق زن» افغان، در یک نگاه از طرح گرافیک پیداست؛ طرحی که چند سال قبل به قسم هشدار، برای طبقۀ مظلوم جامعه ما با مضمونی زیر عنوان «روشنفکری، یا «مار آستین» زن افغان!» پیشکش گردید.

طبقۀ مظلوم جامعه ما؛ طبقۀ زن!

طبقۀ یکه پس از هژده سال «نظام وارداتی دموکراسی»، بر مظلومیت شان افزوده شده؛ نه تنها بر مظلومیت شان افزوده شده است، بلکه بر روان شان نیز سخت صدمه وارد نموده است.

بازی با «حقوق زن افغان»؛ پس از «نظام وارداتی دموکراسی»، به مراتب دردآورتر از نابرابری های قبلی شان می باشد.

آنها در چنگال مافیای «حقوق زن» افتیده اند؛ مافیای کهنه کار «مائویست»؛ غده ئی سرطانی نامرئی!

برای اهل خرد، و برای زنانی مظلوم کشور ما که واقعاٌ در پی حقوق از دست رفته شان هستند، کافی خواهد بود که سری به «گوگل» زنند، و فقط «حقوق زن افغان» را تایپ نمایند!

بلی! همین «گوگل» جهان دموکراسی! اگر حوصلۀ خواندن از شما رخت بسته، کفایت می کند که تنها به تصاویر آن نگاه اندازید؛ تصاویر همین «گوگل» جهان دموکراسی!

ببینید، «آغاز و حال» زندگی «داعیه داران حقوق زن افغان» را؛ و ببینید «آغاز و حال» زندگی «عوام» ما را: با بینی های بریده؛ با روی های تیزاب زده؛با تن های معتاد گشته؛ با جسم های چملک شده و سوخته؛ با جسد های بی کس و کوی؛ با روح بریده از خانواده ها؛ با روان ناآرام در خانه های به اصطلاح امن؛ با عدم پذیرش جامعه و بریده از آن؛

با… همین است دستآورد زن افغان!؟

همین است حاصل دو دهه دموکراسی و میلیون ها دالر!؟ همین است حاصلی که، وی را به کالایی مصرفی مبدل ساخته است!؟

آیا گاهی دور از تعصب، لحظۀ با خویش فکر کرده اید؟

آیا سوژه های که در بالا تذکر رفت، و ساختن فلم های هالییود، بلییود، کابلییود ووو… از درد های شما کاسته است!؟

آیا گاهی متوجه گشته اید که در پهلوی درد های قبلی تان، کینه های درونی جدیدی را در شما پدید آورده اند، که بر ضعف و بیچارگی تان افزوده است!؟

کینه های برخلاف فطرت خلقت تان:وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُم مِّنْ أَنفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِّتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُم مَّوَدَّةً وَرَحْمَةً ۚ إِنَّ فِي ذَٰلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ ﴿الروم:٢١

و یکی از نشانه‌های (دالّ بر قدرت و عظمت) الله این است که از جنس خودتان همسرانی را برای شما آفرید تا در کنار آنان (در پرتو جاذبه و کشش قلبی) بیارامید، و در میان شما و ایشان مهر و محبّت انداخت (و هر یک را شیفته و دلباختۀ دیگری ساخت، تا با آرامش و آسایش، مایۀ شکوفائی و پرورش شخصیّت همدیگر شوید، و پیوند زندگی انسانها و تعادل جسمانی و روحانی آنها برقرار و محفوظ باشد). مسلّماً در این (امور) نشانه‌ها و دلائلی (بر عظمت و قدرت الله) است برای افرادی که (دربارۀ پدیده‌های جهان و آفریده‌های یزدان) می ‌اندیشند.

پس این مافیای «حقوق زن»، آرامش را نیز از شما ربودند، حتی از درون خانه های تان! آنها با سوء استفاده از ضعف شما، توانایی های تان را نیز قربانی ضعف تان گردانیده اند و می نمایند؛ دیگر شمایان (دنباله روان مافیای حقوق زن) باورمندی های خویش را نیز از دست داده اید؛ مافیای بزرگتر از مافیای «حقوق زن»؛ مافیای عدم باورمندی زنان نسبت به خودشان؛ که نه ایشان از این دنیا منفعت خواهند برد، و نه از آن دنیا! چونکه این طبقه زنان در یک «جامعۀ دینی» زندگی دارند، و در پی حقوق «جامعۀ بی دینی» هستید!

پس تا دیر نشده، «زنان افغان» خویش را از اسارت این مافیای «حقوق زن» افغان آزاد سازند، و در پی حقوقی که «خالق هستی» برای شما عرضه داشته، سعی و تلاش نمایند، تا سعادت و فلاح هر دو جهان را کمایی بدارند.

اړوند مطالب

ځواب دلته پرېږدئ

ستاسو برېښناليک به نه خپريږي. غوښتى ځایونه په نښه شوي *

Close